Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 2 990
Nejdůležitějším materiálem při výrobě infrasaun je dřevo. Nejčastěji se používá kvalitní dřevo kanadského jedlovce, rovněž označované názvem hemlock. Tento druh dřeva se vyznačuje nízkým procentem obsahu smoly. Pro použití při výrobě infrasaun je ideální i z dalších hledisek. V mnohem menším rozsahu se používá cedrové dřevo. Například při výrobě modelu Marimex TRENDY 1001 M se používají oba druhy dřeva.
Dříve než započne samotná výroba infrasauny, nechá se dřevo důkladně proschnout a odeberou se nevyhovující kusy. Dřevo, které prošlo výběrem, se seřízne, obrousí a jemně vyhladí. Následuje stavba hrubé kostry infrasauny. Když je hotová, vyplní se lištami stěny a postaví vnitřní lavice.
Dalším bodem výroby infrasauny je instalace infračervených topidel. Že se jedná o topidla mimořádně kvalitní, svědčí jejich životnost cca 8 000 hodin. Při běžném provozu 3x 45 minut týdně to je zhruba 60 let. O typech topidel si můžete více dozvědět v našem dalším článku.
Po montáži topidel přichází na řadu instalace elektronických součástí, jako jsou ovládací panely, osvětlení a elektroinstalace. V průběhu výroby se neustále prověřují již dokončené výrobní etapy. V neposlední řadě se monitoruje dodržování stanovených výrobních postupů.
Hotové infrasauny jsou doplněny o skleněné výplně a osázeny skleněnými dveřmi. Na závěr montáže jsou zkontrolovány veškeré detaily, ověřuje se těsnost dveří a skleněných výplní.

Datum publikace článku: 7.1.2015
Upozornění: informace obsažené v textu jsou aktuální ke dni publikace článku.

Prodejna a showroom Marimex. Praha 4, Libušská 264.
  • Logo APEK
Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!