Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 2 990

Na našem eshopu můžete využít tyto druhy platby:


Platba v hotovosti nebo platební kartou na prodejně

Zboží můžete na prodejně zaplatit hotově nebo platební kartou. Akceptujeme běžné platební karty vydávané českými bankami.
Tento způsob platby není zpoplatněn.

 

Platba dobírkou / bezhotovostní dobírkou

Zboží zaplatíte v hotovosti / platební kartou přepravci při dodání na Vaši adresu.  Mějte prosím předem připravenou potřebnou hotovost / platební kartu.  
Příplatek za platbu dobírkou je 59 Kč vč. DPH.

 

Platba online (platební karta, bankovní převod) pomocí platební brány PayU

Přes platební bránu PayU bezpečně zaplatíte Vaší platební nebo debetní kartou, rychlým bankovním převodem nebo klasickým bankovním převodem. Pro tento způsob platby musíte mít povoleny platby kartou va Vašem internetovém bankovnictví, případně internetové bankovnictví zřízeno. Pokud si nejste jisti, kontaktuje svou banku.
 
Po vytvoření objednávky pro Vás zboží rezervujeme maximálně 5 dnů.  Pokud do té doby nebude objednávka zaplacena, bude automaticky stornována a rezervace zboží zrušena.
Tento způsob platby není zpoplatněn. 
 

Nákup na splátky

Nabízíme nákup pomocí splátek HELLO Bank!. Detailní informace o splátkách najdete na stránce "Nákup na splátky". Zboží pro Vás bude rezervované po dobu 14 dnů. Pokud do této doby nedojde k doručení podepsané smlouvy se splátkovou kanceláří, bude objednávka stornována.
Tento způsob platby není zpoplatněn. 
 

Zálohová faktura pro firmy/státní instituce

Platba zálohovou fakturou je možná pouze pro firmy a státní instituce. Vygenerovanou zálohovou fakturu zašleme na email uvedený v objednávce. Zboží pro Vás budeme rezervováno 7 pracovních dnů. Pokud nebude do té doby zálohová faktura zaplacena, objednávka i zálohová faktura budou stornovány. Platbu pomocí zálohové faktury nabízíme v případě, že je hodnota objednávky vyšší než 5 000 Kč vč. DPH.
Tento způsob platby není zpoplatněn. 
 

Prodejna a showroom Marimex. Praha 4, Libušská 264.
  • Logo APEK
Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!