Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 2 990
Ve srovnání s klasickými saunami finského typu mají infrasauny řadu výhod. Před začátkem infrasaunování potěší krátká doba, která je k zahřátí infrasauny zapotřebí. Zatímco u klasických saun je nutno vyčkat někdy i hodinu, infrasauny to zvládnou doslova za pár minut.

Nezanedbatelnou výhodou infrasaun je jejich nízká pořizovací cena, která se pohybuje okolo 20 000 Kč. S tím nepřímo souvisí i nízké provozní náklady. Provoz infrasauny je srovnatelný například s používáním běžné napařovací žehličky.
Praktická je prostorová nenáročnost infrasaun. Malé rozměry umožňují jejich umístění prakticky kamkoliv, do malého panelákového bytu nebo třeba na chalupu. V případě potřeby je možné infrasaunu rozebrat, přenést a znovu smontovat na jiném místě.

 

Zapomenout bychom neměli na to podstatné - léčebné účinky. Pravidelné infrasaunování pozitivně působí na psychiku, posiluje imunitu, urychluje hojení, čistí organismus od škodlivin a podporuje hubnutí, zlepšuje prokrvení, čistí kůži a léčí kožní onemocnění.

  • kompaktní rozměry (avšak prostorné zevnitř)
  • snadná montáž (za půl hodiny se již můžete saunovat)
  • nízký příkon (zapojíte do zásuvky na 220 V, příkon je srovnatelný se žehličkou nebo varnou konvicí)
  • snadná údržba (neprodukuje nadměrné teplo, můžete ji mít i v ložnici)
  • nízká cena
zeptejte se nás

Seznam článků

Prodejna a showroom Marimex. Praha 4, Libušská 264.
  • Logo APEK
Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!