Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 500
Vlevo - sleva 500

Bazén Orlando 3,66x0,91 m. (bílé) bez filtrace a příslušenství

Doprava a platba
Produkt není v nabídce eshopu
5 490
Kód zboží: 10300018

Popis produktu

Bazén Orlando je bazén určený pro celoroční provoz. Po koupací sezoně ho není nutné rozebírat a uklízet, ale stačí jej patřičně zazimovat a další rok před koupací sezonou odzimovat a začít znovu používat. Koupání ve vlastním velkém bazénu si může dopřát opravdu každý. Předností bazénu Orlando je stabilní a pevná konstrukce, galvanizovaná bazénová stěna,  široká hladina vody i snadné zprovoznění. Stačí jen připravit místo na bazén, rozvinout bazénovou podložku, bazén rozbalit a sestavit. Od vybalení bazénu můžete do 120 minut napouštět vodu. Stěny bazénu jsou vyrobeny z ocelového plechu s antikorozní úpravou, bazénová folie je odolná proti mrazu. Doporučujeme bazén po koupání zakrývat krycí plachtou. Bazénová folie je výměnná - při poškození bazénu si ji můžete koupit jako náhradní díl. Spodní i horní bazénové lišty jsou bílé.

Bazénová folie

Laminovaná folie bazénu Orlando je trojvrstvá, vyztužená polyesterovou tkaninou. Síla  podlahy i stěny je 0,225 mm. Kvalitní zpracování zajistí dlouhodobé bezproblémové užívání bazénu. 

Připojení filtrace: 

K bazénu můžete připojit kartušovou i pískovou filtraci. Pro napojení filtrace jsou připraveny průchody stěnou bazénu, na které se napojí skimmer Olympic a na něj hadice o průměru 32 mm (5/4").  Pro kvalitnější a rychlejší filtraci doporučujeme zakoupit filtraci pískovou.

 Součásti balení bazénu Orlando:

  • bazén Orlando (bílá ocelová stěna, folie a bílé lišty)
  • návod
  • drobný instalační materiál nutný k postavení bazénu (lišty, spojky apod.)
Ostatní příslušenství (schůdky, podložku,  krycí plachtu, skimmer apod.) je nutné dokoupit zvlášť.  
Návod na sestavení bazénu obsahuje i příslušenství, které v balení není a je nutné ho dokoupit zvlášť.

Tolerance rozměrů bazénu

Uvedené rozměry bazénu jsou pouze orientační a ovlivnit je může rovnost podkladu či objem napuštěné vody. Povolená výrobní odchylka je 5 %.

Videa

   

Návody a dokumenty

Otázky a odpovědi

natřít?
Lze prodloužit životnost stěn, tím že je natřu ochranným lakem? Máte doporučení jakým?
Dobrý den, stěny bazénu jsou před povětrnostními vlivy chráněny. Další nátěr proto nedoporučujeme a záleží jen a zákazníkovi, zda-li se pro něj rozhodne.
co dalšího?
Právě jsme koupili tento bazén. Jaké přesně další doplnky je potřeba koupit pro připojení filtrace? Toto či ještě něco dalšího? https://www.marimex.cz/skimmer-olympic-1/
Dobrý den, k zapojení bazénu je potřeba dokoupit Vámi zmiňovaný skimmer a dále filtraci včetně hadic pro zapojení.
Solární ohřev na bazén Orlando 3,66x0,91 m
Dobrý den. Prosím o radu, jaký bych měla použít solární ohřev vody do výše uvedeného bazénu? Který je nejlepší a v případě Pyramidy Sun kolik kusů použít? Lze u solárního ohřevu Slim 180 přidělat ohřev na plot? A poslední otázka, který solární ohřev je jednoduchý na údržbu, uskladnění? Děkuji za informace.
Dobrý den, k bazénu Orlandu doporučujeme solární ohřev Slim 180, který má trochu větší výhřevnost než ohřev Pyramida Sun. K připevnění ohřevu přímo na stěnu bazénu doporučujeme tento držák: https://www.marimex.cz/drzak-solarniho-ohrevu-slim-180/
BAZÉN ORLANDO 3,66
Dobrý den, mám dotaz zda jde bazén Orlando bílé barvy možno částečně zapustit do terénu a jaký mám udělat podklad?
Děkuji, s pozdravem Petr Sachar
Dobrý den, při zapuštění bazénu Orlando do země ztrácíte na bazén záruku. Z tohoto důvodu zapuštění bazénu Orlando nedoporučujeme.
výdržnot materiálu
Dobrý den . Jakou výdrž má materiál tohoto bazénu. Kolik let vydrží plechy a gumový plášť když bude bazén používán celoročně? nerožere gumový pláš´t bazénu chlór? Výdrž gumových bazénů je tak 2-3 roky, pak se začíná rozpadat díky chlóru a slunečnímu záření. Děkuji za podrobné informace.
Dobrý den, při správném zacházení je živostnost bazénové folie několik let,  plechových stěn ještě déle. Přesný údaj zjištěný nemáme, vše závisí na tom, jak pečlivěš se klienti o bazéín starají apod. 

Parametry

Bazén Orlando 3,66x0,91 m. (bílé) bez filtrace a příslušenství
1. balík94 x 40 x 40 cm, 45 kg
Průměr bazénu3,66 m.
Výška bazénu0,91 m.
Bazénbez filtrace
Tvar bazénuKruh
Celkový objem vody v bazénu8 m3
KonstrukceOcelová stěna
Modelová řadaBazény Orlando
Hloubka vody0,8 m.
Schůdky součástí baleníNe
Skimmer součástí baleníNe
Podložka součástí baleníNe
Krycí plachta součástí baleníNe
BarvaBílá
Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!