Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 500

Ohřev solární Slim 3000

Doprava a platba
Produkt není v nabídce eshopu
1 990
Kód zboží: 10741074

Hodnocení odborníka

90 %

Prodejna MarimexChcete si zboží prohlédnout?

Prodejna Marimex
Libušská 221/264a, 142 00 Praha 4 - Libuš
Po - Pá: 9:00 - 19:00 hod, So: 9:00 - 13:00 hod.

Vybrané produkty z naší nabídky si můžete prohlédnout a zakoupit u našich partnerů

Popis produktu

Solární ohřev Slim 3000 díky svému tvaru absorbuje více slunečního záření než jiné ohřevy. Díky nožičkám si ho můžete nasměrovat přesně na slunce. Můžete ho napojit na 32mm. hadice. 
 
Dopřejte si luxus příjemně teplé vody na koupání i bez použití elektrického ohřevu. Díky slunci a solárnímu ohřevu Slim 3000 získáte  rychleji teplou vodu na koupání za nulkové náklady za ohřev.
 
Solární ohřev Slim 3000 kombinuje černé absorbční plasty o celkové ploše 0,7 m2 s krycím průhledným PVC, které vytváří skleníkový efekt a ještě lépe pomáhá zužitkovat sluneční energii.
 

Návody a dokumenty

Otázky a odpovědi

Kartušová filtrace
Mám bazén floridu š.3mx76cm s prostar 2 filtrací. Jsme v severní části republiky a moc se nám voda neohřeje. Zvažuji i když není úplně vhodná pro danou filtraci o pořízení tohoto ohřevu. Myslíte, že by to byl velký problém? Tam se jedná jenom o trochu větší potitlak pro čerpadlo, nebo je tam jiný předpoklad poškození?
Dobrý den, při použití této filtrace se může stát, že odpor ohřevu vody bude tak velký, že voda nebude cirkulovat. Samozřejmě můžete to vyzkoušet a pokud by to nefungovalo, je možné koupit jinou pískovou filtraci, která je silnější a bude ohřevu vyhovovat.
Kartušová filtrace
Dobrý den, je možné solární ohřev Slim 3000 použít v kombinaci s kartušovou filtrací? (Bazén Intex Easy Set průměr 3,6 m, kartušová filtrace 2 m3/hod.).
Děkuji.
Dobrý den, pro tento solární ohřev je doporučená filtrace o výkonu 4 m3/hod. Vaše filtrace je tedy na tento ohřev slabá.
Kombinace solar filtrace
Dobrý den. Mám vířivku cca 800l. Je možné pro čištění a Ohřev použít : Ohřev solární Slim 3000 a filtrací Prostar2 ?
Dobrý den,  tento ohřev a filtraci nelze pro vířivku použít. Vířivka má vlastní filtraci i vlastní ohřev. Vámi zmíněné komponenty jsou určené pro nadzemní bazény, nikoliv pro vířivky.
Kam zapojit Ohřev solární Slim 3000
Dobrý den, koupila jsem si bazén tampa s filtrací Prostar3, chlorinátor a solární ohřev. Z návodu jsem pochopila, že chlorinátor musím zapojit za filtraci a voda z něho se vrací zpět do bazénu. Kam ale zapojit solářní ohřev? A je třeba k připojení dokoupit ještě nějaké další součástky? Díky
Dobrý den, solární ohřev bych doporučoval umístit za filtraci, poté zapojit chlorinátor a z chlorinátoru vést vodu do bazénu.
slim 3000
Proč nemá být slim 3000 instalován na konstrukci nebo střechu.Je to kvůli výkonu čerpadla , nebo materiálu panelu?
Dobrý den,  filtrace jsou stavěné na průtok, ne na výtlak. Proto dokáží přečerpat hodně vody, ale nemají tlak. Proto doporučujeme umístit solární panel na úrovni filtrace a bazénu. Kdyby byl solární ohřev na střeše, filtrace by se mohla podstatně zpomalit.

Parametry

Ohřev solární Slim 3000
Parametry solárního ohřevu
Typ solárního ohřevusolární panel
Rozměry ohřevu0,64x1,1 m
Max. objem vyhřívané vody10 m3
Potřebný výkon filtrace4 m3/hod.
Napojení na hadice32 a 38 mm
Rozměry a hmotnost balení
1. balík70x15x114 cm

Hodnocení odborníka

90 %

Výhody
  • Velká plocha ohřevu
  • Snadné sestavení
  • Ergonomický tvar
Solární ohřev s velkou plochou je ideální pro rychlejší nahřátí bazénové vody. Tvar je přizpůsovem sklonu slunce v průběhu dne a ideálně tak využije celou plochu k absorbci sluneční energie.
Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!