Vířivky k vám domů | Marimex.cz
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 999
Letní hra - vlevo
Pravý - bazén

Vířivky k vám domů

Datum: 19.9.2017

Unavený podzimní čas s sebou často přináší nutkání někde se pohodlně uvelebit a relaxovat. Vzít si knížku, uvařit horký čaj, prohřát tělo zkřehlé z venkovní plískanice. A takovou pohodu si člověk plnohodnotně užije zejména v klidu domova.
 
Spousta z nás bohužel vnímá jako jedinou formu relaxace velká welness centra. Variantou, jak si příjemně odpočinout, je ale i domácí vířivka. Nač utrácet peníze za wellness a orientovat se dle vymezené otevírací doby? Proč cestovat za něčím, co můžeme mít doma? 
 
Mobilní vířivka se vměstná do každého bytu, její montáž a zprovoznění zvládne i jeden člověk do deseti minut. Po prvním napuštění se z ní však dlouhodobě může radovat celá rodina. Děti se pobaví, rodiče si odpočinou,
prarodiče uvolní ztuhlé svalstvo. O samotě si navíc právě tuhle aktivitu můžeme spojit s výše zmíněným čtením. A taková romantická koupel ve dvou je určitě lepší ve vířivce než v napuštěné vaně v jádru panelákového bytu.
 
Vířivka jako taková pomáhá při různých zdravotních neduhách. Snižuje krevní tlak, rozšiřuje cévy, tlumí bolest a zmírňuje otoky. Také odbourává problémy se špatným spánkem, artritidou i cukrovkou.
 
Nejlevnější vířivky pořídíme již od 10 990 Kč. 
 
Aktuálně probíhá nejen v sekci mobilních vířivek výprodej. Celou nabídku vířivých bazénů najdete ZDE.

Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!