Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 2 990
Je pro vás bazén oázou klidu a zábavy v horkých letních dnech? Poradíme vám jak si kousek léta ušetřit až do podzimních dnů.

Zastřešení

Jedním z nejvlivnějších pomocníků k užívání bazénu v jeho nejvyšší kvalitě po dlouhou dobu je zastřešení. Pořízení takového zastřešení je záležitostí pár set korun, ušetří vám spoustu práce, udrží vodu teplou i čistou a navíc prodlouží životnost filtrace. Existují dva typy zastřešení, a to standartní zastřešení a zastřešení pomocí krycí plachty. První typ je finančně nákladnější, ale po první instalaci s ním není prakticky žádná další práce. Navíc při jeho používání odpadají starosti s řešením počasí a bazén můžete využívat naplno i za občasných deštíků. Krycí plachtu je potřeba před každým použitím bazénu sundávat, zato je levnější. Vodu ale i tak spolehlivě ochrání před nečistotami.

Prohřátí vody

Za slunných dní je možné vodu ohřát pomocí solárních ohřevů. Jejich použití má výhodu v tom, že není potřeba žádných nákladných energických zdrojů. Další možností je užití solární plachty, která zabrání úniku tepla z již prohřátého bazénu. Zároveň přitahuje sluneční paprsky a tím vodu nadále zahřívá.

Datum publikace článku: 9.8.2016
Upozornění: informace obsažené v textu jsou aktuální ke dni publikace článku.

Prodejna a showroom Marimex. Praha 4, Libušská 264.
  • Logo APEK
Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!