Použití infrasauny je široké | Marimex.cz
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 500
Letní hra - vlevo
Pravý - bazén

Datum: 6.1.2015

Ze zdravotního hlediska infrasauny prakticky nemají kontraindikace a je pouze několik málo případů, kdy se použití infrasauny nedoporučuje. Naopak možnosti využití infrasauny je široké, stejně jako léčebné a zdraví prospěšné účinky, které svým uživatelům nabízejí. Mezi nejoblíbenější typy infrasaun patří Marimex TRENDY 2001 M nebo Marimex TRENDY 1001 M.
 
 
 
Pravidelné navštěvování infrasauny zlepšuje imunitní systém a přirozeně detoxikuje organismus. Infračervená terapie výrazně snižuje projevy bolesti svalů a kloubů, zvyšuje pohyblivost, pomáhá snižovat otoky a následky různých zranění či úrazů. Při pocení v infrasauně je možné spálit 600800 kalorií. Tím se uvolňuje podkožní tuk a zlepšují předpoklady pro snižování tělesné teploty.
 
Navštěvováním infrasauny se dále snižuje výskyt celulitidy a pomáhá při léčbě lupénky, kvasinkové infekce a jiných typů ekzémů. V neposlední řadě infrasauny posilují kardiovaskulární systém. Zvlášt v dnešní uspěchané době každý z nás ocení, když se zastaví a na chvíli si odpočine. K tomu jsou infrasany ideální. Pomáhají odbourávat stres a poskytují dokonalou relaxaci.

Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!