Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 1 990

Při výběru infrasauny je třeba zohlednit několik základních faktorů:

Prostorové řešení

V první řadě bychom měli vybrat místo, kde nám bude infrasauna nejlépe vyhovovat. Podle velikosti prostoru pak vybereme konkrétní typ infrasauny. Při montáži bychom neměli zapomenout ponechat okolo infrasauny několik centimetrů volného prostoru. Více informací o montáži infrasaun se dozvíte v našem dalším článku. 

Počet osob

Při výběru typu infrasauny platí, že čím větší kapacita, tím vyšší nároky na prostor. Měli bychom si promyslet, zda pro domácí saunování využijeme infrasaunu pro jednu osobu, infrasaunu pro dvě osoby, či více osob. 

Rozmístění zářičů

Každý typ infrasauny má infračervené zářiče rozmístěné trochu jinak. Osobní vyzkoušení je důležité také proto, abychom zjistili, zda nám rozložení zářičů vyhovuje. Více informací o konkrétních typech zářičů se dozvíte v našem dalším článku.

 

Vzhled

Neměli bychom zapomenout ani na vzhled infrasauny. Vybraný model by měl ladit s ostatním zařízením interiéru. V nabídce máme infrasauny v klasickém, designovém i luxusním provedení.

Něco navíc

Dalším hlediskem při výběru infrasauny může být nadstandardní výbava. Některé modely jsou vybavené topením v podlaze , zařízením pro světelnou terapií  nebo konektor pro zapojení mp3 přehrávače.

Před nákupem infrasauny doporučujeme vybraný typ si prohlédnout, případně osobně vyzkoušet. V našem showroomu je vystaveno zhruba 30 modelů infrasaun připravených k okamžitému otestování, případně objednání.

Datum publikace článku: 25.3.2014
Upozornění: informace obsažené v textu jsou aktuální ke dni publikace článku.

Související články

Čištění a údržba infrasauny

Čištění a údržba infrasauny

Vnější povrchy infrasauny jsou ošetřené vrstvou laku, pro údržbu se proto nejlépe hodí vlhký hadřík. Další možností, jak o dřevo infrasauny pečovat, jsou přípravky speciálně určené pro údržbu lakovaných ploch. Vnitřní části infrasauny nejsou chráněny vrstvou laku. Pro tato místa, stejně jako pro nejvíce namáhané plochy, jako jsou sedací místa či opěrné body, se doporučuje ošetření parafínovým...

Co je to ionizátor a k čemu slouží?

Co je to ionizátor a k čemu slouží?

K čemu je ionizátor/ozon a jak umístit vůni do ionizátoru.

Infrasauna a její léčebné účinky

Infrasauna a její léčebné účinky

Ukončete své zdravotní problémy a nechte léčit infrasaunu za vás.

Jak probíhá montáž infrasauny

Jak probíhá montáž infrasauny

Pro infrasauny je typická snadná mobilita. Příkladem toho je model Marimex TRENDY 1001 M vybavený kolečky umožňující infrasaunu kamkoliv podle potřeby přemístit. I když ostatní modely takto vybaveny nejsou, díky nízké hmotnosti se s nimi snadno manipuluje. Infrasauna je vlastně velká stavebnice složená z několika dílů. Díky tomu je jejich montáž jednoduchá, intuitivní a časově nenáročná. Sestavit...

Infrasauna - jak často se saunovat?

Infrasauna - jak často se saunovat?

Víte, jak často se saunovat v infrasauně?

Prodejna a showroom Marimex. Praha 4, Libušská 264.
  • Logo APEK
Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!