Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 2 990

Názor lékaře na vířivé vany

Jak pomáhá vířivka našemu zdraví?

Účinky koupelí jsou různorodé. V první řadě pomáhají rychle zregenerovat duševní síly po vyčerpávajícím dni plném stresů. Kombinace horké vody, nadnášení a masáže současně zlepšují krevní oběh, tlumí bolesti a během několika minut uvolňují svaly celého těla unaveného po fyzické nebo psychické zátěži.

Výhodou je i rozmístění plynule regulovatelných trysek provádějících vysokotlaké podvodní masáže, perličkové masáže páteře, krku, svalů, kloubů a chodidel pomocí pulzačního bodového nebo rotačního pohybu vody. Populárním se stává i společné posezení celé rodiny ve vířivých bazénech, neboť při něm vzniká atmosféra sounáležitosti a rodinné pohody. Velkou oblibu, hlavně v zahraničí, získává takové posezení v rámci večírků a různých setkání. Vířivá vana je jako stvořena pro večery ve dvou.

Životní tempo se postupně a nezadržitelně zrychluje. Vyskočit z kolotoče povinností a stresů jednou za rok na dovolené už nestačí. Potřebný je pravidelný a kvalitní odpočinek, jak pro jednotlivce, tak i pro celé rodiny. Děti tyto koupele zbožňují, střední generace v nich nabírá nové síly a ti dříve narození v nich nacházejí úlevu.

Vířivky QCA získali celou řadu světových ocenění.

Vířivky QCA získali celou řadu světových ocenění, potvrzují jejich prvotřídní kvalitu.

Datum publikace článku: 24.4.2014
Upozornění: informace obsažené v textu jsou aktuální ke dni publikace článku.

Prodejna a showroom Marimex. Praha 4, Libušská 264.
  • Logo APEK
Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!