Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 2 990

Vytvořte dětem doma prolézačkovou džungli

Děti chvilku neposedí, pořád někam běhají, lezou, skáčou. Bunkry z jídelního stolu staví nejraději v době večeře, hračky rozhazují ideálně před očekávanou návštěvou a největší zábava je balancování mezi skleněným televizním stolkem a starožitnou keramikou po babičce.
 
Vytvořit dětem vhodné hrací prostředí je přitom tak snadné! Lil‘ Monkey jsou bezpečné a odolné prolézačky, které svým originálním vzhledem vybízejí děti k aktivnímu pohybu. Navíc pomáhají rozvíjet dětskou psychiku, emocionální stránku i fyzické schopnosti. Zábavnou formou dokáží zlepšit obratnost a motorické dovednosti.
 
Prolézačky Lil‘ Monkey se velmi snadno skladují. V rozložené formě nezaberou mnoho místa a je možné je uložit například pod postel, či za skříň. Sestavení prolézaček je jednoduché a jednotlivé díly pevně drží pospolu. Veškeré komponenty jsou plastové a vynikají výjimečnou houževnatostí a flexibilitou. Díky tomu lze prolézačky umístit jak v interiéru, tak i na zahradě. 
 
Produkty Lil‘ Monkey vznikly na základě mnohaletých zkušeností vývojářů dětských hraček. Marimex je jediným autorizovaným distributorem produktů Lil‘ Monkey pro Českou republiku i Slovensko.
 
Všechny modely prolézaček si prohlédněte ZDE.  

Datum publikace článku: 4.10.2018
Upozornění: informace obsažené v textu jsou aktuální ke dni publikace článku.

Prodejna a showroom Marimex. Praha 4, Libušská 264.
  • Logo APEK
Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!