Jak si zpříjemnit pobyt v infrasauně | Marimex.cz
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 500
Vlevo - sleva 500
Pravý - cetelem

Jak si zpříjemnit pobyt v infrasauně

Datum: 27.10.2014

Pobyt v infrasauně je sám o sobě velmi příjemný. Infrasaunování navozuje pocit relaxace a uvolnění. Tento jedinečný zážitek je ovšem možné ještě více zpříjemnit.

 

Když nepočítáme dobrou knihu, kterou si lze během infrasaunování číst, můžeme si třeba nalít něco dobrého k pití. K odložení sklenky nám poslouží polička na nápoje, která patří k výbavě většiny infrasaun. Dále to může být:
 
  • Solné lampy -  Pozitivně působí na organismus a odstraňují "elektrický smog" vyzařovaný např. televizory nebo monitory. Solné lampy pomáhají při respiračních potížích a problémech s krevním oběhem. 
  • Světelná terapie - Některí modely infrasaun jsou vybavené zařízením na světelnou terapii. Je prokázáno, že působení správné kombinace barevných odstínů působí blahodárně na lidskou psychiku.
  • Masážní rukavice - K saunování neodmyslitelně patří masírování. Používáním masážní rukavice se dokonale prokrví pokožka a zintenzivní účinek infrasauny. Zároveň se odstraní odumřelé kožní buňky.
  • Peelingové soli - Při infrasaunování se kožní póry otevřou a pleť zpotí, to je správná doba pro použití peelingové soli. Přípravek se na těle rozpustí a začne odstraňovat nečistoty, toxiny a odumřelé buňky kůže.
  • Ionizátor - Pomocí ionizátoru je možné vzduch obohatit nabitými ionty. Takto nasycený vzduch příznivě působí na lidský organismus. Ionizátor odstraňuje viry, bakterie, plísně a snižuje projevy alergií. Do ionizátoru je možné dokoupit náplň s vůní citrónu.
  • Konektor/přehrávač mp3 - Většina modelů infrasaun je vybavená konektory pro připojení mp3 přehrávačů. U jiných modelů stačí pouze připojit paměťovou kartu či mobilní telefon. Poslech relaxační hudby dodá infrasaunování zcela nový rozměr.

 

 
 
 
 
 

Související produkty

Sada Wellness (župan, osuška, pantofle) - M

Sada Wellness (župan, osuška, pantofle) - M
Doprava zdarma
-33%

Sada je vyrobena z materiálu s vlastnostmi klasického froté a vafle.

Doporučená cena:2 990

1 990 Poslední 1 ks
Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!