Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 2 990

Dětská hřiště

Hraním se děti učí, rozvíjejí základní dovednosti i představivost. Při hraní si děti vytváří svůj svět, ve kterém má vše své zákonitosti a i nemožné se stává reálným. Prostor pro plnění dětských snů je jednou z nejzásadnějších součástí vyrůstání. Vlastní království je proto naprostou nezbytností každého dítěte.

Dětská hřiště Marimex jsou ideálním místem pro zhmotnění dětských fantazií. Malé i velké děti díky nim mohou trénovat obratnost, motoriku i sílu. Stačí jen vybrat optimální sestavu dle preferencí a věku dítěte.
Hřiště se skládají z různorodých prvků. Modulové systémy zahrnují věže a domečky, které jsou doplněny o rozličné typy houpaček, skluzavek, pískovišť, lezeckých stěn, žebříků či šplhacích lan a tyčí. Dalším atraktivním příslušenstvím sestav jsou pohyblivá kormidla, volanty a dalekohledy. Veškeré komponenty jsou vyrobeny z robustního plastu, odolného kovu a kvalitního borovicového dřeva, které je povrchově ošetřeno proti nepříznivým vlivům počasí. Všechna dětská hřiště splňují normy EN 71 Bezpečnosti hraček.

Datum publikace článku: 21.3.2019
Upozornění: informace obsažené v textu jsou aktuální ke dni publikace článku.

Prodejna a showroom Marimex. Praha 4, Libušská 264.
  • Logo APEK
Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!