Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 2 990
Při výběru infrasauny je třeba zohlednit několik základních faktorů.

Prostorové řešení

V první řadě bychom měli vybrat místo, kde nám bude infrasauna nejlépe vyhovovat. Podle velikosti prostoru pak vybereme konkrétní typ infrasauny. Při montáži bychom neměli zapomenout ponechat okolo infrasauny několik centimetrů volného prostoru.

Počet osob

Při výběru typu infrasauny platí, že čím větší kapacita, tím vyšší nároky na prostor. Měli bychom si promyslet, zda pro domácí saunování využijeme infrasaunu pro jednu osobu, infrasaunu pro dvě osoby, či více osob.

Vzhled

Neměli bychom zapomenout ani na vzhled infrasauny. Vybraný model by měl ladit s ostatním zařízením interiéru. V nabídce máme infrasauny v klasickém, designovém i luxusním provedení.

Výbava

Dalším hlediskem při výběru infrasauny může být nadstandardní výbava. Některé modely jsou vybavené topením v podlaze, zařízením pro světelnou terapií nebo konektor pro zapojení mp3 přehrávače.

Rozmístění topných těles

Každý typ infrasauny má infračervené zářiče rozmístěné trochu jinak. Osobní vyzkoušení je důležité také proto, abychom zjistili, zda nám rozložení zářičů vyhovuje.

Závěrem

Před nákupem infrasauny doporučujeme vybraný typ si prohlédnout, případně osobně vyzkoušet. V našem showroomu je vystaveno několik desítek modelů infrasaun připravených k okamžitému otestování, případně objednání.
 
Adresa prodejny: Marimex.cz, Libušská 221/264, 142 00 Praha 4 – Libuš, kontakt ZDE
Podrobné informace se dozvíte v dalších článcích naší poradny a v katalogu infrasaun. S konkrétními dotazy můžete oslovit naše specialisty na zákaznické lince a na chatu.
zeptejte se nás

Seznam článků

Prodejna a showroom Marimex. Praha 4, Libušská 264.
  • Logo APEK
Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!