Cenově dostupný pomocník pro zdravý život | Marimex.cz
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 999
Letní hra - vlevo
Pravý - bazén
Kolik jste ochotni zaplatit za svoje zdraví? Zdá se vám taková otázka nesmyslná? Pojďme si o tom říct víc. V poslední době se neustále mluví o zdravém životním stylu, vyvážené stravě a řadě dalších blízkých témat. Zvláště v dnešní nervózní a uspěchané době jsou takové úvahy na místě. Jenže pokud se zdravému životnímu stylu začneme věnovat naplno, brzy se to projeví na naší peněžence.
 
Kvalitní potraviny nejsou zadarmo, o permanentkách do bazénu, sauny či fitness ani nemluvě. A jsme u toho. Péče o zdraví zkrátka stojí hodně peněz. Existuje ale způsob, jak s mini-málními náklady udělat pro fyzickou a psychickou kondici opravdu hodně.
 
Infrasauny jsou hitem poslední doby. Svým uživatelům nabízí celou řadu blahodárných účinků - mírní bolest, snižují svalové napětí, působí protizánětlivě, pomáhají léčit záněty atd. Ozývají se však hlasy, které u infrasaun upozorňují na vysoké provozní náklady, konkrétně vysokou spotřebu elektrické energie.
 
 
V době, kdy mnoho z nás obrací každou korunu, by to mohl být problém. Skutečnost je však taková, že při správném užívání infrasauny stoupnou výdaje za spotřebu energie pouze minimálně. Vše se samozřejmě odvíjí od konkrétního typu infrasauny. Podívejme se zblízka na jednotlivá srovnání.
 
Například infrasauna pro jednu osobu má roční provozní náklady zhruba o polovinu nižší než napařovací žehlička s příkonem 2 400 W. Infrasauna pro dvě osoby si za rok vezme tolik elektrické energie jako lednice o objemu 302 litrů a energetickou třídou A++.
 
Na závěr uveďme srovnání s klasickými saunami finského typu, které spotřebou převýší infrasaunu s kapacitou tří osob zhruba čtyřnásobně. Na těchto několika příkladech je vidět, že provoz domácí infrasauny je investice, kterou si může dovolit každý. S ohledem na pozitivní účinky, které svým uživatelům nabízí, pak téměř nulová.
 
 

Datum publikace článku: 16.9.2014
Upozornění: informace obsažené v textu jsou aktuální ke dni publikace článku.

Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!