Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 2 990

5 výhod koupání ve vlastním bazénu

Bazén se stává neodmyslitelnou součástí zahrad. Důvodů může být hned několik. Například soukromí při koupání, snadná dostupnost či příznivé pořizovací ceny některých typů bazénů. Pojďme se na ně podívat blíže.

1. Je jen váš

Ve vlastním bazénu vás nikdo neomezuje. Nemůže se stát, že budete muset poslouchat celou třídu výskajících dětí a vyhýbat se dobře mířeným cákancům vody. Pokud chcete relaxovat, v klidu si nafouknete lehátko a necháte se unášet po hladině. Pokud se chcete protáhnout, nerušeně si zaplavete. Váš osobní prostor patří skutečně jen vám.

2. Jste pány svého času

Znáte tu situaci, kdy v horkém dni přijdete umoření z práce a jediné, po čem toužíte, je rychlé osvěžení? Studený drink je skvělým řešením, ale něco tomu chybí. Koupání je jednoduše nenahraditelné a zchlazení v bazénu by se právě teď hodilo. Jenže veřejné koupaliště už má zavřeno. To se v případě, že máte bazén na vlastní zahradě, stát nemůže. Protože nejste závislí na žádných otevíracích hodinách.

3. Zabaví děti

Je vám blízký scénář, ve kterém děti zlobí, že chtějí k vodě, zatímco vy potřebujete vařit, uklízet nebo mýt auto? Díky přístupu k vodě na vlastním pozemku můžete zvládnout obojí. Na zahradě se vám děti nikam nezatoulají a navíc je máte pod dohledem.

4. Bez pocitu drobnohledu

Nemáte rádi velká koupaliště, na kterých se na vás upírají stovky párů očí? Při koupání v pohodlí domova vás nikdo nehodnotí a s klidem si můžete vzít dvoudílné plavky. Zároveň se nemusíte bát nechat věci bez dozoru na břehu.

5. Svépomocí a po svém

Vše si zařídíte přesně podle svých představ. V případě nadzemních bazénů navíc odpadá starost s nákladnou výstavbou bazénu. Instalaci takového bazénu lze zvládnout bez zádrhelů, za pár hodin a bez stavebních úprav pozemku.

Datum publikace článku: 5.6.2019
Upozornění: informace obsažené v textu jsou aktuální ke dni publikace článku.

Prodejna a showroom Marimex. Praha 4, Libušská 264.
  • Logo APEK
Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!