Infrakabina a infrasauna – je nebo není totéž? | Marimex.cz
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 999
Letní hra - vlevo
Pravý - bazén

Datum: 25.3.2014

Může se stát, že při hledání informací o infrasaunách narazíme na pojem infrakabina. Nabízí se tak otázka, o co se jedná? Jaký je rozdíl mezi infrasaunou a infrakabinou? Odpověď je velmi jednoduchá.

Mezi infrasaunou a infrakabinou není rozdíl vůbec žádný. Jedná se pouze o dvojí označení jednoho a téhož produktu.

Oboje tedy mají stejné blahodárné účinky na naše tělo a navíc je mohou využívat i lidé, kteří při použití klasické finské sauny trpí a nemohou tak svému tělu dopřát potřebnou a kýženou regeneraci, jelikož regeneračních a léčivých účinků je dosaženo při nižších teplotách (max. 60°C) a naprosto odlišným způsobem – na tělo a tkáně působí topidla, která produkují zdravé infrazáření, jež je vstřebáváno celým jeho povrchem do hloubky až 4 cm.

Infrasauny (infrakabiny) od nás mají navíc mimo všech výhod tepelné terapie prodlouženou 3-letou záruku, kterou jako jediní poskytujeme kompletně na celou kabinu. Další předností je certifikované dřevo (kanadský jedlovec a cedr) těžené v kanadských lesích, jehož vlastnosti jsou pro potřeby saunování staletími prověřeny. Třešničkou na dortu je jednoduchá montáž, která zabere přibližně 30 minut, také díky bezšroubovému systému uchycení jednotlivých částí.

 
 

S nejširší nabídkou se pak můžete seznámit v naší prodejně, největším sauna centru v ČR, kde na ploše více než 500 m2 naleznete a vyzkoušíte kompletní nabídku našich infrasaun. Druhou možností je objednání přímo v našem e-shopu s dodáním až k vám domů, a to zcela zdarma do dvou pracovních dnů.

S našimi zkušenostmi s unikátním produktem, který se v posledních letech stává hitem a trendem zdravého životního stylu a s jehož nabídkou jsme na český trh přišli jako první, máte jistotu, že svůj vstup do světa infrasaunování povedete správným směrem.


Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!