Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 2 990

Marimex Vločkovač 1 l

Marimex Vločkovač 1 l

Přípravek slouží k odstranění mechanických nečistot a zákalů ve vodě.

Datum: 4.3.2014 20:51 Odpovědi: 22

Seznam otázek a odpovědí k produktu

Autor:Jirka Datum:8.8.2018 23:42

Hnědá voda

Odpověď na - hnědá voda.
Měl jsem stejný problém. Vločkovač pro 8 m3, nalil do bazénu a filtroval cca 24 hod. Voda se vyčistila a byla průzračná po 48 hodinách.
To je má zkušenost, používám bazénu na chatě již 16let. Vše může být různé dle složení Vaší vody !!??
Autor:Shop Marimex.cz Datum:10.8.2018 12:51

Re: Hnědá voda

Dobrý den, ano, složení vody může mít vliv při vyčištění bazénu.
Autor:Zdeňka Datum:16.7.2018 00:00

Dětský bazén

Dobrý den, mohu použít vločkovač na odstranění zákalu v dětském bazenu bez filtrace? Voda je mírně nazelenalá, má v sobě nějaké nečistoty, dvakrát použito Baby pool. Děkuji.
Autor:Jiří Laburda Datum:16.7.2018 11:48

Re: Dětský bazén

Dobrý den, pokud je bazén bez filtrace, nedoporučujeme používat vločkovač.  Nečistoty se usadí u dna a nepůjdou bez vysavače  odstranit. Pokud je voda znečištěná, doporučujeme ji vyměnit.
Autor:Ivana Datum:2.8.2017 12:12

vločkovač a koupání

Dobrý den, pokud naliji vločkovač do bazénu a zapnu filtraci, po jaké době je možné bazén použít ke koupání? Děkuji
Autor:Shop Marimex.cz Datum:2.8.2017 12:58

Re: vločkovač a koupání

Dobrý den, doporučujeme koupání po 24 hodinách.
Autor:Lida Kytlicova Datum:21.6.2017 11:35

vločkovač

Jak často se může používat vločkovač. Lze ho nalít přímo do bazénu?
Autor:Shop Marimex.cz Datum:21.6.2017 12:03

Re: vločkovač

Dobrý den, vločkovač se používá v případě, že potřebujete vysrážet nečistoty ve vody.. Naleje se přímo do bazénu a doporučujeme nechat běže filtraci 24 hod.
Autor:Alena Pachal Datum:6.6.2017 19:17

vlockovac

mam v bazenu vodu z vrtu,bohuzel obsahuje vic zeleza a manganu,pri pouziti chemie na star mi voda uplne zhnedla.Mohu pouzit vlockovac,bude to neco platne? A jestli ano,jak dlouho nechat bazen o obsahu 6,8 m3 filtrovat pres piskovou filtraci.Dekuji za odpoved
Autor:Jiří Laburda Datum:7.6.2017 09:55

Re: vlockovac

Dobrý den, pokud je voda z vrtu nebo ze studny, doporučujeme použít  po napuštění přípravek Aquamar Studena Mineral-, který odstraní z vody minerály. Následně potom můžete použít klasickou bazénovou chemii. 
Pokud jste už bazén napustili, těžko se hnědá voda odstraní - můžete vyzkoušet použít zmíněný přípravek, zda ještě něco vysráží nebo ne. Pokud se to nepodaří, doporučujeme vodu vypustit a znovu napustit. 
Autor:Vik Datum:17.9.2016 11:25

Vločkovač do vířivky

Je možné použít tento vločkovač do vířivého bazenu - Intex Pure SPA ?
Autor:Jiří Haken Datum:19.9.2016 10:48

Re: Vločkovač do vířivky

Dobrý den, vločkovač použít můžete, ale čistota vody se tím příliš nezlepší. V závislosti na typu znečištění doporučujeme použít šokovou dávku chemie určené do vířivek a následně prodloužit dobu filtrování.
Autor:Ivan Puhač Datum:27.7.2016 15:52

Vločkovač

Jedná se o chemikálii nebo je možno použít i v zahradním rybníčku s rybami ?
Autor:Jiří Laburda Datum:28.7.2016 08:53

Re: Vločkovač

Dobrý den, vločkovač je určen do bazénů. O použití v jezírku bohužel není v návodu zmínka, proto bychom jeho použití zde nedoporučovali.
Autor:Dagmar Vyhlídalová Datum:22.7.2016 12:18

Vločkovač

Za jak dlouho se lze po aplikaci vločkovače koupat v bazénu?
Autor:Jiří Laburda Datum:22.7.2016 12:21

Re: Vločkovač

Dobrý den, záleží na tom, jak moc je voda znečištěná. Doporučujeme nalít do vody vločkovač a filtrovat 24 hodin,  následně použít bazénový vysavač a  podlahu bazénu vysát. Potom je možné se v bazénu koupat.
Autor:Matyáš Bajger Datum:13.8.2015 06:54

filtrace pro vločkovač

Prosím, lze vločkovač použít i pro kartušovou filtraci, nebo je určen je pro pískové? Děkuji.
Autor:Jiří Laburda Datum:13.8.2015 10:30

Re: filtrace pro vločkovač

Dobrý den, ano pro kartušovou filtraci lze vločkovač použít, ale je nutné častěji čistit kartuši.
Autor:Jiří Datum:21.7.2015 19:39

Kyslíková verze vločkovače

Dobrý den, je tento vločkovač vhodný i pro kyslíkovou chemii? V nabídce nemáte jiný.
Autor:Jiří Laburda Datum:22.7.2015 08:37

Re: Kyslíková verze vločkovače

Dobrý den, ano funguje i na kyslíkovou chemii.,
Autor:Jaroslav Hroch Datum:10.7.2015 11:46

vločkovač

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda můžu použít vločkovač v menším bazénu, kde nemám skimmer. Další můj dotaz je ohledně úpravy vody v bazénu. Každý rok se mi opakuje, že jakmile jsou delší dobu velká vedra, tak přesto, že mám filtraci Prostar4, kterou pravidelně zapínám několikrát za den a používám minitablety chlorové, najednou mi voda začne zelenat. Co byste mi doporučili? Proč tablety nestačí?
děkuji
s pozdravem
Jaroslav Hroch
Autor:Jiří Laburda Datum:10.7.2015 11:54

Re: vločkovač

Dobrý den, vločkovač můžete použít i u bazénu, kde skimmer není. Pokud vám voda zelené, bylo by dobré jednou za týden přidat přípravek Chlor šok na šokové zachlorování vody, který řasy zahubí. Případně pořídit UV lampu, která je v boji proti řasám hodně účinná.
Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!