Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 2 990

Kanadské dřevo

Cesta dřeva na výrobu našich infrasaun začíná za Atlantikem v panenských částech kanadských lesů.

Na západním pobřeží Britské Kolumbie pro nás společnosti Western Forest a Interfor těží to nejkvalitnější dřevo. Firmy Western Forest a Interfor jsme si vybrali nejen kvůli kvalitě dodávaného dřeva, ale také díky jejich přístupu k ekologii, kde se v maximální míře snaží minimalizovat dopady těžby na životní prostředí.

Celý proces těžby a zpracování dřeva je velice ohleduplný k okolnímu prostředí. Těžební operace Inteforu i Western Forest byly certifikovány dle mezinárodně uznávaných standardů nezávislými organizacemi dohlížejícími na dodržování ekologických postupů při těžbě dřeva (FSC, PEFC, SFI).

Pracovník firmy Western Forest, pan Frank Jameson, který zodpovídá v této oblasti za těžbu, objasnil filozofii společnosti: "Víme, že lesy jsou důležité pro naši budoucnost. Naše společnost se zavázala prosazovat udržitelný rozvoj v lesních oblastech pro všechny obyvatele Britské Kolumbie". Zároveň říká: „Dodáváme své produkty do celého světa. Jsme hrdí na to, že právě prostřednictvím výrobků firmy Marimex se naše dřevo dostává i do tisíců domácností ve střední a východní Evropě.“

Neváhejte a přijďte si do Marimexu pro svou novou infrasaunu.


Datum publikace článku: 23.4.2014
Upozornění: informace obsažené v textu jsou aktuální ke dni publikace článku.

Prodejna a showroom Marimex. Praha 4, Libušská 264.
  • Logo APEK
Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!