Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 500
Vlevo - sleva 500

Bazén Dakota 4,78x1,24 m s pískovou filtrací

Doprava a platba
Produkt není v nabídce eshopu
37 990
Kód zboží: 10340072

Popis produktu

Tento bazén Dakota má kovovou konstrukci, která se skrývá pod šedým obkladem z PVC. Má zpevněné boční stěny. Třívrstvá stěna bazénu zaručuje pevnost a především jejich trvanlivost. Vnitřní rám je silnější než tradiční kulaté kovové rámy. Je jednoduše sestavitelný, jednotlivé kusy snadno zapadají do sebe a není potřeba žádných dalších upínacích kolíků. Od vybalení bazénu můžete do 30 minut napouštět vodu. Bazén je nutné po skončení bazénové sezony vyčistit, vypustit a uklidit na suché, nemrznoucí místo. Správnou údržbou prodloužíte životnost bazénu. Doporučujeme bazén po koupání zakrývat krycí plachtou.

Bazénová folie

Laminovaná folie bazénu bazén Dakota je trojvrstvá, vyztužená polyesterovou tkaninou. Síla  podlahy je 0,41 mm a stěny 0,58 mm. Kvalitní zpracování zajistí dlouhodobé bezproblémové užívání bazénu. 

Hydro Aeration technology 

Tento bazén je vybaven technologii "Hydro Aeration technology" - speciální nástavec přimíchává do zpětné trysky vzduch a voda vytváří bublinky, které provzdušňují vodu.
 
Vylepšená cirkulace a filtrace
Jemné částice se ve vodě seskupí dohromady a během provzdušňování se na ně navážou vzduchové bublinky a zůstanou na hladině, tím se výrazně ulehčí následná filtrace a odstranění sedimentů skimmerem. Takto vylepšený systém filtrace a cirkulace zajistí zdravější a příjemnější bazénovou vodu.
 
Vyšší čirost vody
Mícháním vody a vzduchu proces provzdušňování vyvolává oxidaci železa a manganu, což odstraňuje nečistoty ve vodě. Výsledkem je jiskřivá, příjemná voda, která skvěle vypadá!

Zvýšený počet záporných iontů na vodní hladině
Bylo dokázáno, že záporné ionty čistí vzduch v okolí bazénu – odstraňují znečištění vzduchu a neutralizují volné radikály, které negativně ovlivňují kvalitu ovzduší.

Připojení pískové filtrace: 

K bazénu je dodávána písková filtrace Sand 4 o výkonu 4 m3/hod., včetně hadic, spojovacího materiálu a průchodek stěnou bazénu. Pro napojení filtrace jsou připraveny průchody stěnou bazénu o průměru 32 mm (5/4").  Standardně se k pískové filtraci filtrační písek nedodává, je třeba ho objednat zvlášť.
 
K bazénu se dodává písková filtrace Sand 4 včetně veškerého spojovacího materiálu. 

 Součásti balení bazénu Dakota:

  • bazén Dakota
  • návod
  • písková filtrace 
  • hadice
  • instalační materiál
  • schůdky
  • krycí plachta
  • podložka

Tolerance rozměrů bazénu

Uvedené rozměry bazénu jsou pouze orientační a ovlivnit je může rovnost podkladu či objem napuštěné vody. Povolená výrobní odchylka je 5 %.

Videa

   

Návody a dokumenty

Otázky a odpovědi

zapuštění do země
Je možné bazén Dakota zakopat
např. 1 metr do země?
Dobrý den, tento bazén není určený pro instalaci do země.
použití soli
Dobrý den lze do bazénu Dakota 4,78x1,24 m s pískovou filtrací používat slanou vodu? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano v bazénu slanou vodu používat můžete, ale doporučujeme též zakoupení solinátoru, který ze slané vody generuje chlor a tak vodu desinfikuje.
solarní plachta
Dobrý den, jaký je rozměr solární plachty pro bazén Dakota. vnitřní rozměr je 4,37m. Děkuji
Dobrý den, solární plachta by měla být vždy takového rozměru, aby zakryla hladinu bazénu. Pokud uvádíte, že má bazén průměr 4,37 m, budete potřebovat plachtu podobného rozměru.
výška hladiny
Dobrý den,
chci se zeptat, jaká je výška sloupce vody v tomto bazénu. Z vašich údajů (průměr, objem) jsem si spočítal, že by to mělo být 94 cm, je to tak? Dále se chci zeptat - bazén budu umisťovat do bývalého posezení s ohništěm, které je ze dvou stran ohraničené zdí do výšky jednoho metru (rozměr posezení je 5x5 metru) = bazén tam sedne tak akorát, ale zajímá mě, jak se montuje - zda ho budu schopný smontovat, když se k němu nedostanu ze dvou stran z vnější strany...
Dobrý den, výška hladiny je  u tohoto bazénu 107 cm. Co se týče stavby - podle našich zkušeností je kolem bazénu nutný prostor pro smontování. Ukázku montáže jsme našli na https://www.youtube.com/watch?v=pd3G0ZI4RXw , samo video natočené nemáme..  
Imitace dřeva
Dobrý den,
lze tento bazén koupit i v jiné barvě, konkrétně v imitaci dřeva, jako je třeba na tomto obrázku http://www.ceskykutil.cz/image/800/AUTO/37201-54461-2-pool-with-bkg-hd.jpg ?
Dobrý den, na obrázku je starší verze bazénu, která měla barvu imitace dřeva. Nyní prodáváme již jen šedý bazén, jak je uvedeno na fotce u produktu.

Parametry

Bazén Dakota 4,78x1,24 m s pískovou filtrací
Rozměry a typ bazénu
Barvašedá
Průměr bazénu4,78 m
Výška bazénu1,24 m
Celkový objem vody v bazénu16,8 m3
Modelová řadaBazény Dakota
KonstrukceKovová konstrukce
BazénS pískovou filtrací
Výkon filtrace4 m3/hod.
Poznámka k filtraciSand 4, bez pískové náplně
Tvar bazénuKruh
Vybavení bazénu
Krycí plachta součástí baleníAno
Podložka součástí baleníAno
Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!