Zvyšování odbornosti | Marimex.cz
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 500
Levý banner 2
Pravý banner 2

Zvyšování odbornosti zaměstnanců

Naši zaměstnanci se vzdělávají v rámci projektu „Zvyšování odbornosti a edukace zaměstnanců společnosti MARIMEX CZ, s.r.o.“, který je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím OPPA. Od září 2013 si pracovníci naší společnosti v rámci hlavních klíčových aktivit zvyšují své dovednosti a znalosti prostřednictvím školení a seminářů. Díky projektu byl nastartován proces vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů společnosti Marimex.

V kalendářním období listopad 2013 - únor 2014 naši zaměstnanci absolvovali kurzy v klíčové aktivitě „OBCHODNÍ DOVEDNOSTI“ a to především díky kurzům „Pokročilé prodejní dovednosti a Manažerské rozhovory“. Dále se zaměstnanci společnosti Marimex účastní pravidelných výukových kurzů angličtiny, které probíhají v prostorách naší společnosti. V březnu letošního roku byli proškoleni velmi přínosným kurzem „Řešení stížností a reklamací“ .

V druhé polovině března jsme předložili na Magistrát hl. m. Prahy pololetní Monitorovací zprávu, která byla koncem května 2014 schválena. V druhé polovině dubna proběhlo školení v rámci kurzu „Komunikační a prezentační dovednosti“, který je pro naši společnost Marimex rovněž velmi hodnotným.
 

Během měsíce května naši pracovníciabsolvovali kurzy  v klíčové aktivitě "ICT" - kurz MS Excel pro pokročilé a Olap v reportingu, který jim pomohl získat praktické zkušenosti a znalosti OLAP v prostředí MS SQL Server, MS Excel a také zlepšit znalost principů analytických aplikací s důrazem na tvorbu publikování dynamických reportů.

 
V letních měsících byla poskytnuta vzdělávací školení v klíčové aktivitě „LOGISTIKA“ a „OSTATNÍ“. Účastníci se aktivně účastnili kurzů Logistika skladování, Controlling pro specialisty, Expertní prodej, Psaní textů pro on-line komunikaci. V červenci jsme zajistili vzdělávací kurzy v klíčových aktivitách „EKONOMIKA A MANAGEMENT“,  „LOGISTIKA“ a „OSTATNÍ“ – kurz Controlling v kostce pro neekonomy, Logistický audit, Kvalita v logistice byly kurzy, které napomohly lépe chápat skladovou logistiku, úlohu skladů a jejich funkce.
 
Na srpen, závěrečný měsíc projektu, jsou připraveny kurzy v klíčové aktivitě „OBCHODNÍ DOVEDNOSTI – ODBORNÉ“,  „LOGISTIKA“ a „OSTATNÍ“. Kurz Vztahový prodej poskytl našim školeným základy psychologie prodeje, napomohl lépe identifikovat role a kompetence obchodníka a objasnil význam vztahů v obchodním jednání. Kurz Řízení dodavatelsko-odběratelských vztahů je obsahově velmi prospěšný, neboť absolventi tohoto kurzu budou umět správně si stanovit cíle nákupu a kritéria pro výběr dodavatelů. Závěrečným kurzem v rámci našeho vzdělávacího projektu je kurz klíčové aktivity „OSTATNÍ“ – kurz Kreativní marketing jako nástroj obchodního úspěchu, který ukáže cestu, jak kreativně řešit marketingová zadání.
 

Projekt „Zvyšování odbornosti a edukace zaměstnanců společnosti Marimex CZ, s.r.o.“ byl úspěšně realizován v období 1. 9. 2013 – 31. 8. 2014. Závěrečná monitorovací zpráva byla Magistrátem hl. města Prahy schválena dne 29. ledna 2015. Celkem bylo podpořeno 34 osob, 30 bylo podpořeno úspěšně. 

  
 

Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!