Zima odchází, prodejna v novém se představuje | Marimex.cz
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 999
Letní hra - vlevo
Pravý - bazén

Zima odchází, prodejna v novém se představuje

Datum: 17.3.2015

Na úvod pro vás máme skvělou zprávu. Letmý pohled na teploměr napovídá, že zima to má pro letošek za sebou. Nedá se říct, že by patřila mezi nejtužší zimy v historii Česka, přesto nám sychravého a studeného počasí přinesla víc než dost.
 
 
 
Pro nás v Marimex konec zimy, nástup jara a vůbec blížící se bazénová sezona znamená mnoho. Již od přelomu roku pečlivě připravujeme zboží, které vám, naším zákazníkům, v nejbližší době nabídneme. Dobře víme, že právě nyní milovníci koupání na zahradách odzimovávají modré miláčky, kontrolují škody napáchané zimou a postupně doplňují výbavu. Fanoušci zdravého pohybu montují trampolíny a nemohou se dočkat, až si znovu zaskáčou.
 
 
 
Druhou skvělou zprávou je, že naši prodejnu v Praze Libuši oblékáme do zbrusu nového kabátu. Dosud nejvíce prostoru dostávaly infrasauny a saunové příslušenství. Nyní infrasauny přenechají hlavní roli bazénům, trampolínám, bazénové chemii a všemu ostatnímu, bez čeho si letní relaxaci nelze představit. Prodejnu v novém vám poprvé představíme 1. dubna. Do té doby prosíme o trpělivost a pochopení.
 
 

Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!