Zima odchází, prodejna v novém se představuje | Marimex.cz
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 999
Letní hra - vlevo 2
Pravý - bazén 2

Zima odchází, prodejna v novém se představuje

Na úvod pro vás máme skvělou zprávu. Letmý pohled na teploměr napovídá, že zima to má pro letošek za sebou. Nedá se říct, že by patřila mezi nejtužší zimy v historii Česka, přesto nám sychravého a studeného počasí přinesla víc než dost.
 
 
 
Pro nás v Marimex konec zimy, nástup jara a vůbec blížící se bazénová sezona znamená mnoho. Již od přelomu roku pečlivě připravujeme zboží, které vám, naším zákazníkům, v nejbližší době nabídneme. Dobře víme, že právě nyní milovníci koupání na zahradách odzimovávají modré miláčky, kontrolují škody napáchané zimou a postupně doplňují výbavu. Fanoušci zdravého pohybu montují trampolíny a nemohou se dočkat, až si znovu zaskáčou.
 
 
 
Druhou skvělou zprávou je, že naši prodejnu v Praze Libuši oblékáme do zbrusu nového kabátu. Dosud nejvíce prostoru dostávaly infrasauny a saunové příslušenství. Nyní infrasauny přenechají hlavní roli bazénům, trampolínám, bazénové chemii a všemu ostatnímu, bez čeho si letní relaxaci nelze představit. Prodejnu v novém vám poprvé představíme 1. dubna. Do té doby prosíme o trpělivost a pochopení.
 
 

Datum publikace článku: 17.3.2015
Upozornění: informace obsažené v textu jsou aktuální ke dni publikace článku.

Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!