Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 1 990

Zdraví na těle i na duši

Stres, shon, únava a v současnosti také nevlídné počasí. To jsou strašáci, kteří nás zejména v zimě neustále obklopují a drží ve svých spárech. Jak se jim v nynější uspěchané době vymanit? Jakým způsobem se bránit vyčerpání a oslabené imunitě? Existuje nějaká možnost prevence? Odpověď je ve své podstatě úplně prostá. Stačí se na chvíli zastavit a vypnout. A to je ve většině případů právě ten problém, neumíme relaxovat. Stále se za něčím honíme a stejně nám na nic nezbývá čas. Přitom stačí tak málo, zavřít oči a nechat se unést daleko od všedních starostí. A právě při takovém úniku z hektického života věčného nestíhání může pomoci infrasauna, malá oáza klidu, kterou si postavíme přímo doma.
 
Odpočinek by jednoduše měl patřit mezi nejdůležitější aspekty dnešního životního stylu, proto se nebojme dopřát si svého domácího lékaře v podobě infrasauny. Infračervené záření má mnoho účinných léčebných vlivů, které ovlivňují a odstraňují nejen fyzickou bolest, ale také psychické napětí. Pokud si tedy pořídíme infrasaunu, můžeme počítat s tím, že její účinky jsou blahodárné jak na tělo, tak na duši. 
 
Pravidelné používání infrasauny má obecně pozitivní dopad na lidské zdraví. Infrasaunování posiluje imunitní systém, snižuje bolest kloubů a zad, dokáže ulevit při menstruačních bolestech, napomáhá léčbě kožních ekzémů, zvyšuje prokrvení pokožky, působí protizánětlivě, detoxikuje organismus a podporuje hubnutí. Nemalý přínos má infrasauna také na duševní zdraví. Eliminuje dopady chronického stresu na organismus. Technologie infračerveného záření se dokonce používá v dětských inkubátorech, není tedy třeba se jí obávat.  
 
Více informací o infrasaunách, možnostech jejich umístění a pořizovacích i provozních nákladech v sekci Infrasauny

Datum publikace článku: 24.1.2019
Upozornění: informace obsažené v textu jsou aktuální ke dni publikace článku.

Prodejna a showroom Marimex. Praha 4, Libušská 264.
  • Logo APEK
Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!