Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 1 990

Zaměřeno na trampolíny

Trampolínu si určitě nejsnáze vybavíte jako tu věc, na které jste skákali v dětství v Sokole anebo na prvním stupni ve škole. Takovou tu malou, vrzající, s titěrnou skákací plochou, u které jste se báli sklouznutí tenisky či cvičky.
 
A teď si představte trampolínu tak velkou, že se tam vejdou vaše děti i s kamarády. Tak pevnou, že ji můžete vyzkoušet i vy. A hlavně tak bezpečnou, že nemusíte mít strach z odřenin o odrazovou plochu, vypadnutí, či nohy zaklíněné mezi pružiny.
 
Trampolíny Marimex navíc dokazují, že skákání není jen zábavou pro děti, nebo nutné zlo v hodinách tělocviku. Lze je považovat za ideální prostředek ke zpevnění těla a zlepšení motoriky. A jsou také skvělým odreagováním pro dospělé, kteří si tak můžou dovolit mít alespoň na chvíli hlavu v oblacích.
 
Kvalita trampolín je ověřena společnostmi Intertek a Atest, které potvrdily jejich naprostou bezpečnost. Detaily, kterými jsou například stabilní nohy, ochranná síť, nebo žebřík s protiskluzovou úpravou, jen plní základní standardy a normy.
 
Jedenáct z deseti zaměstnankyň dětského koutku doporučuje svěřit dítě do péče trampolíny Marimex.

Datum publikace článku: 30.8.2017
Upozornění: informace obsažené v textu jsou aktuální ke dni publikace článku.

Prodejna a showroom Marimex. Praha 4, Libušská 264.
  • Logo APEK
Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!