Ty + Já = Láska | Marimex.cz
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 500
Letní hra - vlevo
Pravý - bazén

Ty + Já = Láska

Datum: 28.11.2016

InfraSaunováLáska je něco, co mezi sebou mohou mít jen dva póly magnetu, dva kusy skládanky, dvě poloviny srdce. Najít svou lásku v infrasauně je prakticky totožné s nalezením nirvány. Harmonie nikdy nemohla být blíže. Z prostého ty a já se tak hravě stane básníky opěvované a pověstné my.
 

Pravidla InfraSaunovéLásky

1. Vyberte si jen jeden cíl
Do vašeho zorného pole se dostalo několik perfektně vystavěných a naleštěných potenciálních úlovků. Neudělejte ale chybu v tom, že byste pomýšleli na všechny najednou, jen jeden je ten pravý a ideální právě pro vás a vaše záměry.
 
2. Pečlivě dbejte na křivky 
Ne nadarmo se říká „dvakrát měř, jednou řež“. Míry jsou v tomto případě velmi důležité. Pravděpodobně ale neplatí pravidlo, že nejlepší je to tak akorát do ruky. Zásadní je zapadnout akorát do vašeho
hnízdečka.
 
3. Buďte ohleduplní
O vaši vysněnou lásku se vyplatí pečovat. Doporučujeme rozmazlovat olejíčky a pravidelně čistit, aby dlouho vydržela. Hýčkáním jí dokážete, že je pro vás jedinečná a ona se vám za to odmění žhavou věrností.
 
4. Pravidelné schůzky
Vaše společná dostaveníčka by měla být alespoň třikrát do týdne. Jinak hrozí, že láska vychladne. Při dodržování této frekvence randění se budete cítit lépe jak na těle, tak i na duši.
 
Pro výběr adekvátního miláčka celé domácnosti klikněte ZDE

Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!