Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 2 990

Štěpánka pilovala formu s Loskutákem

Štěpánka Hilgertová má ráda naše infrasauny a my máme rádi Štěpánku. Proto jsme se v polovině října sešli a spolu se štábem televize Nova natočili další díl seriálu Rady ptáka Loskutáka.

Natáčení probíhalo v prostředí, kde se Štěpánka cítí doslova jako doma - v loděnici na pražském ostrově Štvanice. Právě tady piluje formu, trénuje na závody a samozřejmě po náročném sportovním výkonu také relaxuje. K tomu jí pomáhá, co jiného, než infrasauna od Marimex. A kolem ní se také všechno točilo. Totiž natáčelo.
 
 

Se Štěpánkou si povídal Dalibor Gondík, a i když není zrovna prototypem aktivního sportovce, bylo na první pohled jasné, že ho problematika infrasaun zaujala. Po skončení natáčení se dokonce obrátil na zástupce společnosti Marimex a zjišťoval, zda by si jednoho “hemlockového krasavce” mohl postavit u sebe doma.

Po Štěpánce se slova ujal Martin Šerák - specialista na problematiku saunování. Vysvětlil divákům výhody pravidelného infrasaunování nejen z pohledu vrcholového sportovce, ale i z pohledu lidí, kteří se sportu věnují jenom rekreačně. Z jeho slov vyšlo najevo, že infrasauna je vhodná pro každého, komu otázka zdraví a dobré fyzické a duševní kondice není lhostejná.

Když se zrovna nenatáčelo, členové týmu televize Nova vstřebávali atmosféru prostředí, kde se Štěpánka a další sportovci připravují na Olympijské hry. 

 
 

Datum publikace článku: 21.11.2014
Upozornění: informace obsažené v textu jsou aktuální ke dni publikace článku.

Prodejna a showroom Marimex. Praha 4, Libušská 264.
Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!