O Marimexu | Marimex.cz
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 500
Letní hra - vlevo
Pravý - bazén

O Marimexu

Datum: 31.3.2014

 Na českém trhu patříme mezi největší dodavatele zboží a služeb v oblasti bazénové a relaxační techniky. Radost a pohodu přinášíme do českých domovů již od roku 1993. Jako jedni z prvních jsme v České republice představili blahodárné účinky infrasaun a dodnes je s úspěchem dodáváme našim i zahraničním zákazníkům.
 
Nosnými pilíři obchodní činnosti naší společnosti jsou prodeje bazénů, infrasaun a trampolín. V oblasti nadzemních bazénů, tzv. Quick Up Pools patříme mezi největší dodavatele pro střední a východní Evropu.
Hlavní sídlo společnosti naleznete v Praze Libuši, kde je i prodejní showroom. Na ploše přesahující 500 metrů čtverečních vystavujeme většinu našich bazénů, trampolín, infrasaun, relaxační techniky a dalšího příslušenství. Vzhled showroomu a vystavené zboží kopírují aktuální roční období. V zimě můžete vyzkoušet některý z modelů infrasaun, zatímco v létě je pro vás připravena široká nabídka bazénů a trampolín.
 
Svojí velikostí patří náš showroom mezi největší svého druhu v Evropě. Prodejní tým tvoří odborníci pohybující se ve svém oboru mnoho let. Rádi vás seznámí s novými trendy v oblasti relaxace, duševního zdraví a aktivního odpočinku.Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!