Marimex rozdával radost | Marimex.cz
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 999
Letní hra - vlevo 2
Pravý - bazén 2

Marimex rozdával radost

Léto je ideálním obdobím pro opalování, koupání, dovolenou, ale také hry a soutěžení. Když nějakou soutěž pořádá společnost Marimex, je jasné, že výhry budou pro letní dovádění jako stvořené. V polovině června Marimex, společně s deníkem MF Dnes, uspořádala soutěž o luxusní vířivku, bazén a trampolínu.
 
Jednu ze skvělých cen si mohl odnést ten, kdo správně odpověděl na otázku: Jaký je celkový objem vody v bazénu Tampa 3,05 x 0,76 m? Správných odpovědí se sešla celá řada, výhry ale byly jenom tři. Štěstí přálo Haně Bečvářové, Renatě Holcové a panu Václavu Sladkému.
 
Slavností předání cen proběhlo první červencový den přímo v prodejně Marimex. Výhry předávali zástupci obou pořadatelských společností, nechyběl pan fotograf, ani usměvavý personál prodejny. Svoje místo mělo i drobné pohoštění a dobrá káva.
 
„Tatínek bude mít radost,“ smála se paní Sladká, která přijela převzít výhru – trampolínu Marimex místo svého tatínka. „Nedávno si pořídil kolečkové brusle a teď má ještě trampolínu,“ dodala s úsměvem. Paní Holcová si s manželem přijeli pro výhru – bazén Hawai až z moravského Mikulova. „S manželem jsme si dali práci a objem bazénu poctivě spočítali. Víte, jsme taková soutěživá rodina,“ popsala rodinné soutěžení paní Holcová.
„Sestra by cenu ráda věnovala na dobročinné účely, konkrétně pražskému Domovu pro zrakově postižené,“ řekla paní Dzúrová, která převzala hlavní výhru – vířivku St. Marten místo svojí sestry paní Bečvářové. O své sestře paní Dzúrová dodala, že se charitě věnuje pravidelně. „Obě se těšíme, jak si klienti Domova vířivku užijí,“ dodala závěrem.
 
Foto:  Michal Sváček, MAFRA
 
      
 

Datum publikace článku: 2.7.2014
Upozornění: informace obsažené v textu jsou aktuální ke dni publikace článku.

Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!