Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 2 990

Nedejte depresi, nachlazení a bolestem šanci!

Fyzickou i psychickou rovnováhu je potřeba v podzimních a zimních měsících opatrovat více než po zbytek roku. Ideálním prostředkem k utužení celkového zdraví je dostatek odpočinku. Může se to zdát jako velmi jednoduchá rada, její uskutečnění je však častokrát tím nejsložitějším.

Proč nejít do veřejného wellness centra mívá zpravidla několik důvodů. Nechce se vám vyrazit vstříc venkovním plískanicím, bojíte se ztráty soukromí, nemáte dostatek času. Pro odpočinek doma zase nebývá dostatečná motivace, klid a vhodný prostor.

Wellness v pohodlí domova

Jednoduchým řešením je v tomto případě domácí infrasauna. Nejenže za plnohodnotným wellness prožitkem nebudete muset nikam chodit, ale navíc přímo u vás doma vyroste oáza klidu, do níž můžete kdykoliv uniknout od všedních starostí.

Infrasaunování zabraňuje fyzickému vyčerpání a dobíjí baterky stejně jako pobyt na slunci. Je považováno za zdravou zábavu, která udržuje organismus v harmonii, působí pozitivně na lidskou psychiku, zklidňuje, uvolňuje a odbourává stres. A to je za nepříznivého počasí k nezaplacení.

Zdravotní přínos

Použití infrasauny je vhodné jak k běžnému saunování, tak i při prevenci, léčbě a rehabilitaci. Snižuje totiž svalové napětí i ztuhlost končetin, kloubů a zad. Přirozeným způsobem podněcuje uzdravovací schopnosti našeho těla. Zároveň posiluje imunitní systém a detoxikuje organismus od škodlivých látek.

Ve velkých mrazech se stane zachráncem vaší pokožky. Díky infrasaunování bude kůže stále jemná a hebká. Pomůže také při léčbě kožních onemocnění, jako je například akné či psoriázy a dokáže eliminovat celulitidu a podporovat hubnutí.


Prodejna a showroom Marimex. Praha 4, Libušská 264.
  • Logo APEK
Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!