Marimex už oceňuje výherce Letní hry | Marimex.cz
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 500
Letní hra - vlevo
Pravý - bazén

Marimex už oceňuje výherce Letní hry

Datum: 7.6.2017

Vůbec první výhra v životě potkala pana Pavla Matějeka z Kopřivnice právě v Letní hře. Za pouhou jednu esemesku získal ve velké letní hře, kterou deník Blesk slaví své 25. narozeniny, zbrusu nový bazén od společnosti Marimex.
„Blesk čtu od chvíle, kdy začal vycházet. Hrál jsem všechny hry. Soutěž Pětadvacítka se mi líbí proto, že se posílá jen jedna esemeska. Šance na výhru je mnohokrát vyšší, než když se dá poslat těchto zpráv třeba čtyřicet. Já na to nikdy neměl, abych posílal desítky zpráv,“ říká Pavel Matějek. Výhra seniora, který se živil před penzí jako horník, těší. „Starý bazén na zahradě ve Štramberku nám dosluhoval. Takže si ho nahradíme novým, který se mi podařilo ve vaší soutěži získat,“ těší se a jeho rodina v soutěži pokračuje dál.  
Na zahradu do Štramberku jezdí s manželkou v létě téměř denně. „Zimu trávíme v paneláku, to je nuda. O to víc se nyní těšíme do nového bazénu,“ plánuje a je nadšený, že se k němu tentokrát štěstí neotočilo zády. Dosud totiž nikdy nic nevyhrál. „Manžel skákal radostí do stropu. To víte, neměl nikdy v soutěžích úspěch, a teď přijde takto úžasná trefa,“ usmívá se manželka Marie. Do nového bazénu se chystá i s dcerou Lucií a pěti vnoučátky.
 
 


Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!