Luxusní infrasauny | Marimex.cz
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 500
Letní hra - vlevo
Pravý - bazén

Datum: 28.1.2015

Modely infrasaun z nabídky společnosti Marimex patří ve své cenové kategorií k nejkvalitnějším. Při výrobě se používá exkluzivní dřevo kanadského jedlovce - hemlocku. Jeho světle hnědý až růžový tón vytváří jedinečný a charakteristický obraz.
 
 
 
U vybraných modelů je použito dřevo červeného cedru, pro které je typická odolnost vůči vlhkosti, hnilobě a napadení škůdci. Dřevo z červeného cedru zůstává stále lehce aromatické a jeho charakteristická vůně přidává další dimenzi jeho universální kráse. Kombinace jedlovcového a cedrového dřeva se využívá při výrobě modelu Marimex TRENDY 1001 M. Pomyslným vrcholem nabídky naší společnosti je Infrasauna Marimex ELEGANT 1002 L, Marimex FAMILY 2001 XXL a Marimex ELEGANT 3001 L.
 
Do všech modelů infrasaun se instalují výhradně kvalitní topidla s dlouhodobou životností. Vybírat je možné mezi keramickými a karbonovými topidly. Oba typy maximalizují efektivitu saunovací procedury včetně pocitu pohody s harmonizačním efektem. Infrasauny jsou doplněny bohatou výbavou, jako je rádio, přehrávač formátu mp3, ionizátor či ozonový generátor. Tyto doplňky dělají z pobytu v infrasauně dokonalý zážitek s blahodárným efektem na fyzické i psychické zdraví.
 
Více informací o infračervených topidlech si můžete přečíst v našem dalším článku

Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!