Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111

Marimex.cz

V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 2 990

Infrasauna v paneláku? Jde to!

Tématu infrasaun a jejich blahodárným účinkům se věnujeme poměrně často. Před časem jsme si ukázali, jak infrasaunu ke svému tréningu používá olympijská vítězka Štěpánka Hilgertová. Tentokrát jsme se rozhodli, že si dáme dostaveníčko s Adélou Gondíkovou v pořadu Rady ptáka Loskutáka. Společně s naším odborníkem na infrasauny - Martinem Šerákem jsme si povídali o možnosti umístění infrasauny do bytu v paneláku.
 
 
 
“Infrasauny mnoho místa nezaberou, vejdou se i do malého bytu,” zahájil Martin Šerák svůj výklad. Dále pokračoval: “Montáž je opravdu jednoduchá, jen potřebujete někoho k ruce. Včetně vybalení vám postavení infrasauny nezabere víc než jednu hodinu.” K údivu Adély Martin Šerák společně s kolegou během několika desítek minut infrasaunu skutečně postavili. Ke zprovoznění infrakabiny, jak se infrasauny odborně nazývají, jim stačil pouze jeden šroubovák a běžná elektrická zásuvka.
 
“Proč bych si vlastně měla infrasaunu stavět doma?” zeptala se Adéla, zatímco se z pootevřených dveří infrasauny linulo příjemné teplo. “Samozřejmě můžete chodit do veřejného wellness centra, ale uvědomte si, že tam před vámi byly stovky lidí. V domácím prostředí jsou hygienické podmínky na nesrovnatelně lepší úrovni.” Martin dále vysvětloval: “Permanentka do wellness centra stojí nemalé peníze, zatímco výdaje na provoz infrasauny jsou srovnatelné s běžnou napařovací žehličkou. Nemluvě o tom, že se můžete saunovat, kdykoliv vás napadne.” Závěrem Martin Šerák vyjmenoval hlavní přínosy pravidelného infrasaunování včetně posilování imunity či uvolňování svalového napětí.
 
Stejně jako předchozí reportáže, tak i tato potvrdila, že mít infrasaunu doma je zdraví prospěšné a cenově přijatelné. Takový názor získala nejen Adéla Gondíková, ale i televizní diváci.
 

Datum publikace článku: 17.12.2014
Upozornění: informace obsažené v textu jsou aktuální ke dni publikace článku.

Prodejna a showroom Marimex. Praha 4, Libušská 264.
  • Logo APEK
Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!