Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 2 990

Infrasauna je do bytu ideální

Časy, kdy infrasauna byl neznámý pojem, jsou dávno pryč. Hlavně v posledních letech se infrakabiny, jak zní jejich odborný název, staly zcela běžnou záležitostí. Setkáváme se s nimi ve sportovních střediscích, hotelech, penzionech či wellness centrech. Stále častěji si je lidé pořizují také do domácností. Důvodů je několik:

Prostorová nenáročnost 

Infrasauny obecně zaberou minimum místa. Například Picollo, což je nejmenší model dostupný na našem trhu, zabere necelý metr čtverečný prostoru. Na výšku měří 180 centimentrů. Jedná se o infrasaunu pro jednu osobu, kterou lze snadno umístit třeba do panelákového bytu

 

Cenová dostupnost  

Dávno neplatí, že infrasauny jsou luxus, který si může dovolit jen málokdo. Za uplynulých několik let se jejich ceny výrazně snížily, takže dnes je možné infrasaunu pořídit již od zhruba 13 000,-. Mezi cenově nejdostupnější modely patří Standard ECO či infrasauna Marimex.
 

Minimální spotřeba 

K provozu infrasauny postačí běžná zásuvka s napětím 220 Voltů. Provoz infrasauny je srovnatelný s užíváním napařovací žehličky. Při doporučeném provozu, což je třikrát týdně 40 minut, rodinný rozpočet se zvýší řádově o koruny

Blahodárné účinky 

Infrasauny poskytují uživatelům řadu léčebných a zdraví prospěšných účinků. Pomáhají zlepšit nejen fyzický, ale i psychický stav. Není náhodou, že je využívá řada lékařů a zdravotnických center. Technologie infračerveného záření našla uplatnění i v inkubátorech v kojeneckých ústavech.
 
V dnešní době si infrasaunu může dovolit skutečně každý. Pokud bude pokračovat dosavadní trend, lze s trochou nadsázky říct, že se blíží doba, kdy infrasauny budou součástí standardního vybavení každé domácnosti.

Datum publikace článku: 19.1.2015
Upozornění: informace obsažené v textu jsou aktuální ke dni publikace článku.

Prodejna a showroom Marimex. Praha 4, Libušská 264.
Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!