Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 2 990

Fandění je náročná disciplína

Mistrovství světa v hokeji 2015 se nezadržitelně blíží. Těšíte se? U nás v Marimexu se nemůžeme dočkat! Přesné sestavy hráčů nejsou dosud potvrzené, ale již nyní je jisté jedno - začátkem května velká část světa, a Česká republika především, propadne hokejovému šílenství. Řada našich zaměstnanců v těchto dnech plánuje, kam půjdou hokejová utkání sledovat. V každé české restauraci, hospodě, baru či kavárně zazáří televize, srolují se promítací plátna a sportovní událost roku bude moci začít.
 
 
 
 Každý ví, že hokej je náročný sport vyžadující maximální nasazení, fyzickou přípravu, přesnost, odhodlání a mnoho dalšího. Málokdo si však uvědomuje, že i fandění je velká dřina. Skákání, skandování, mávání rukama a další pohybové kreace jsou nesmírně fyzicky náročné disciplíny. A jak známo, po náročném výkonu je zapotřebí i kvalitní a zdravý odpočinek. Tělo zkrátka potřebuje čas na regeneraci a nasbírání sil na další výkon. Pro komplexní fyzickou i psychickou přípravu jsou ideální produkty společnosti Marimex.
 
V infrasauně je možné v klidu relaxovat, uvolnit se a vychutnat blahodárné teplo. Voda v bazénu příjemně nadnáší a umožňuje důkladné protažení namožených svalů a zkrácených šlach. Trampolína je jako dělaná na trénink a fyzickou přípravu před dalším fanděním. Sami vidíte, že tato třífázová ozdravná kůra je pro milovníky ledního hokeje přímo ideální. Nezáleží, zda budete fandit v restauraci s kamarády či doma v obýváku s rodinou. Jisté je, že produkty Marimex vrátí do hry každého.

Datum publikace článku: 4.3.2015
Upozornění: informace obsažené v textu jsou aktuální ke dni publikace článku.

Prodejna a showroom Marimex. Praha 4, Libušská 264.
  • Logo APEK
Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!