Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111

Marimex.cz

V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 2 990
Abychom vám usnadnili montáž infrasauny, připravili jsme pro vás pár rad a informací, které vám pomohou jednoduše zvládnout všechny úkony s tím spojené.
 

Podklad v místě montáže infrasauny

Je důležité, aby podlaha v místě montáže byla rovná, z důvodu bezpečné stability jednotlivých částí infrasauny. V případě montáže venkovní infrasauny musí být povrch dostatečně pevný a stabilní. Stavba na nerovném povrchu může vést k špatnému usazení jednotlivých částí a způsobit tak poškození.
 

Kontrola rozměrů

Zkontrolujte si, zda rozměry infrasauny odpovídají rozměrům místnosti, kde budete infrasaunu používat. Zvýšenou pozornost věnujte vstupním dveřím, které zaberou další prostor při otevření.
 

Manipulační prostor

K rozměru infrasauny je potřeba připočítat i manipulační prostor. Pokud je například infrasauna vysoká 190 cm, je potřeba alespoň dalších 40 cm prostoru. Kolem infrasauny doporučujeme 50 cm prostoru k potřebné manipulaci nebo údržbě. Elektrická zásuvka 230V by měla být umístěna do 2 metrů od infrasauny.
 

Prostor pro přenesení

Před montáží také doporučujeme zajistit bezproblémový přístup k místu stavby infrasauny, pro bezpečný přenos jednotlivých dílů na místo montáže. Samotná montáž tak bude rychlá a bezproblémová.
 

Teplota v místnosti

Infrasauna může být umístěna kdekoliv v interiéru v temperovaném prostředí (obývací pokoj, ložnice, domácí fitness, zimní zahrada, vytápěný suterén). 
 

Odvětrávání

Není potřeba žádné speciální odvětrávání. Infrasauna nevytváří páru ani vysokou teplotu. Stačí přirozená forma cirkulace vzduchu v interiéru.
 

Zásuvky a prodlužovací kabel 

Máte zásuvku mimo dotaz kabelu infrasauny a potřebujete ji tedy připojit pomocí produžovacího kabelu? Dejte pozor na to, jakou prodlužovačku používáte!
Správný prodlužovací kabel by měl mít tyto parametry:
  • Průměr  vodičů: 3 x 2,5 mm
  • 250 V/ 16 A
 
 

Datum publikace článku: 27.11.2015
Upozornění: informace obsažené v textu jsou aktuální ke dni publikace článku.

Prodejna a showroom Marimex. Praha 4, Libušská 264.
  • Logo APEK
Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!