Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 1 990

Dáme vám 2 500 Kč

Milujete saunování a wellness? Pořiďte si jej domů! Díky akci Black Friday nyní navíc se slevou 2 500 Kč. Při nákupu jakékoliv infrasauny stačí použít slevový kód BF2500 a výsledná cena se poníží o částku 2 500 korun. Akce je prodloužena do 30. 11. 2018.
 
Infrasauny jsou velkým trendem poslední doby. Díky minimálním provozním nákladům a rozměrům umožňují využívat blahodárných účinků saunování i v bytech. Infrasauny vám pomohou uniknout z hektického života věčného shonu. Stačí zavřít oči a nechat se unést daleko od všedních starostí. Zastavit se, relaxovat a zároveň utužovat své zdraví. Infrasaunováním dochází k důkladné očistě a obnově organismu, ustupuje únava, zvyšuje se fyzická a intelektuální výkonnost a také odolnost proti nemocem.
 
Pro letošní podzim a zimu jsme pro vás připravili inovovanou kolekci infrasaun. Zaměřili jsme se nejen na designovou a vizuální stránku, ale také na vlastnosti a výbavu jednotlivých modelů. Nové a vylepšené infrasauny vás oslní velkými prosklenými stěnami, kamennými dekoracemi, zvýšeným komfortem užívání i exkluzivními funkcemi.  

Datum publikace článku: 14.11.2018
Upozornění: informace obsažené v textu jsou aktuální ke dni publikace článku.


Upozornění: Vybrané fotografie produktů mohou být pouze ilustrační, vzhled a balení se může změnit bez předchozího upozornění.

Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!