Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 2 990

Sauna centrum s Lukášem Bauerem

S ústupem bazénové sezóny a příchodem chladného podzimu pro vás náš profesionální tým pracovníků společnosti Marimex již tradičně připravil otevření unikátního Sauna centra, tentokráte za účasti olympijského medailisty a vítěze Světového poháru v běhu na lyžích Lukáše Bauera. Na největší prodejní ploše (přes 500 m2) v České republice tak máte jedinečnou možnost vybrat si z téměř 30 vystavených modelů našich infrasaun a vyzkoušet jejich pozitivní účinky na vlastní kůži!

Držíme palce Lukášovi Bauerovi na Mistrovství světa v klasickém lyžování.


Lukáš Bauer, jako celoživotní profesionální vrcholový sportovec, dobře ví, jak je důležité udržovat své tělo zdravé a v dobré fyzické kondici nejen kvůli dosažení nejlepších sportovních výkonů. Dobrý zdravotní stav je v podstatě synonymem pro šťastný a pohodlný život, v dnešní době však neméně souvisí i s ekonomickou stránkou věci, neboť náklady na udržení zdraví se mohou vyšplhat až do tísíců korun za měsíc.

Naproti tomu provoz infrasauny nespotřebuje více elektrické energie, než např. mikrovlná trouba a s infrasaunou tak ušetříte mnoho drahocenného času i finančních prostředků. Zároveň s tím můžete udržet dlouhodobě své tělo v dobré fyzické kondici a přiblížit se tak svým nejen sportovním výkonem profesionálním sportovcům.

Předvánoční rozhovor s Lukášem Bauerem o našich infrasaunách

I přesto, že je Lukáš Bauer na konci prosince plně pracovně vytížen, dokázal najít čas na náš rozhovor
a odpovědět na otázky týkající se jeho zkušeností s infrasaunami:

 1. Začíná Vám příprava na sezónu – jak se připravujete?
  Aktuálně je sezona již v plném proudu. Mám za sebou už 2 závody Světového poháru ve Skandinávii a momentálně se připravuji doma, v okolí Božího Daru. Příprava je zaměřena především na vyladění formy před prestižním seriálem Tour de Ski, který startuje 29.12.2012 v německém Oberhofu a končí 6.1.2013 v italském Val di Fiemme.

 2. Využíváte infrasaunu v rámci své tréninkové přípravy?
  Ano, infrasaunu v přípravě používám zejména pro urychlení regenerace po náročném tréninkovém bloku, ale občas, když na tréninku vymrznu, tak i hned po návratu z tréninku na prohřátí.

 3. Jak a kdy jste se poprvé setkal s infrasaunami a jejich pozitivními účinky na lidské tělo?
  Už si ani nepamatuju, kdy jsem se poprvé setkal s infrasaunami. Dříve jsem byl trošku k této novince nedůvěřivý a až časem jsem jim přišel na chuť, a i proto si jednu od Marimexu pořídil.

 4. Máte mezi našimi infrasaunami oblíbený model? A který?
  Několik modelů se mi líbí, ale s ohledem na dispozice v domě jsem nakonec volil zabudovanou verzi.

 5. Jaký je podle Vás největší přínos infrasaun pro ne-sportovce?
  Myslím, že stejný jako pro sportovce, takže podpora imunity (obranyschopnosti), otužování, ústup únavy...

 6. Setkal jste se při využívání našich infrasaun i s nějakými negativními pocity?
  Zatím ne, spíše pozitivně přijímám tu skutečnost, že v porovnání s klasickou saunou dojde k prohřátí organismu a nemusím u toho dýchat tak horký vzduch, což mi někdy dělalo problémy s průduškami.

V naší prodejně máme připraveno na 30 modelů infrasaun – od nejmenších kabin pro jednotlivce až po nejluxusnější rohové modely až pro 6 osob, tedy klidně celou rodinu. Pro ty nejnáročnější zákazníky jsou pak připraveny i modely pro použití venku či možnost zhotovení klasické finské sauny na míru. Všechny naše infrasauny jsou standardně vybaveny jednoduchým ovládacím panelem a rádiem s MP3 včetně USB vstupu a čtečky paměťových karet. Díky zabudovanému ionizátoru u většiny modelů budete také během saunování dýchat čerstvý horský vzduch a možné bakterie po použití sauny likvidovat přepnutím na tvorbu ozónu.

Profesionální servis a školený personál, naše téměř 20-leté zkušenosti s výrobou a prodejem a naopak nadstandardní 3-letá prodloužená záruka na celou infrasaunu, kterou si jako jediní můžeme dovolit nabízet bez jakýchkoli navyšujících poplatků, staví naše výrobky vysoko nad úroveň běžné konkurence.

Pří výrobě každé naší infrasauny je kladen důraz především na pečlivý výběr kvalitních dřevin z kanadského jedlovce (tzv. hemlock) nebo cedru, jejichž charakteristické, staletími prověřené vlastnosti ještě více umocňují podpůrné a posilující účinky terapie infračerveným zářením. Ty mají na naše tělo blahodárné účinky zejména při hubnutí, léčbě různých kožních onemocnění či běžné detoxifikaci a regeneraci těla, jak vyplynulo z mnoha výzkumů přínosů infračervené terapie vědců především v Japonsku. Jako jediné na trhu se pak naše infrasauny mohou pyšnit certifikátem FSC, mezinárodní organizace, jež podporuje ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů.

Přijďte tedy i vy do naší prodejny odhalit tajemství zdravého infračerveného záření, kterého se nám v přirozené formě, avšak velmi malém množství a navíc i s některými negativními efekty, dostává také prostřednictvím slunečního svitu.

Každá infrasauna z naší nabídky je tou nejlepší volbou, jak si zajistit prosluněné dny a udržet svá těla v kondici a zdravá po celý rok!

Datum publikace článku: 23.4.2014
Upozornění: informace obsažené v textu jsou aktuální ke dni publikace článku.

Prodejna a showroom Marimex. Praha 4, Libušská 264.
 • Logo APEK
Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!