Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Zákaznická linka: 261 222 111
V KOŠÍKU MÁTE 0 0
Do dopravy ZDARMA zbývá 2 990

Tříletá záruka na infrasauny Marimex

Objevili jste u infrasauny od Marimexu záruku 3 roky? Ano, správně. Toto není žádná chyba nebo překlep. Jako průkopníci v nabídce infrasaun na českém trhu a relaxačních technologií obecně si za kvalitou svých výrobků stojíme a proto si můžeme dovolit nabízet vám záruku, kterou jinde nenajdete.


Prodeji infrasaun se věnujeme již mnoho let. Získali jsme tak řadu zkušeností, které jsme mohli uplatnit při výrobě i při následném poprodejním servisu. Neustálý vývoj a inovace posunuly naše infrasauny na první příčku co se týče kvality provedení i použitých materiálů.

Jako jediní v České republice nabízíme na své infrasauny nadstandardní tříletou záruku,a to zcela zdarma bez jakýchkoliv dalších příplatků, která se vztahuje na celou infrasaunu.

Již se nemusíte spokojit pouze se "standardním" zbožím. Originální infrasauna od Marimexu je pro vás připravena se zcela nadstandardní péčí.

Užijte si bezstarostnou relaxaci s prodlouženou tříletou zárukou. S námi máte jistotu, že vám po dobu tří let od zakoupení infrasauny nevzniknou žádné nepředvídatelné náklady na opravu.


Datum publikace článku: 23.4.2014
Upozornění: informace obsažené v textu jsou aktuální ke dni publikace článku.

Prodejna a showroom Marimex. Praha 4, Libušská 264.
  • Logo APEK
Novinky emailem

Přihlaste se k odběru novinek. Žádná sleva vám neunikne!